Hakkımızda

Girişimci kadrosunun titiz işçilik ve kalitesi ile birinci sınıf ürün hizmetini kendine ilke edinmiş olan firmamız dünyaca tanınan ünlü firmalar ile işbirliği içerisinde ürün ve hizmet sunmaktadır. Firmamız müşterilerine sunduğu üstün hizmet ve ürün kalitesi ile önemli bir marka haline gelmeyi kendine ilke edinmektedir.

Tarihimiz

Kargo Ambalaj Firması 2017 Yılında kurulmuş olup ,termal etiketleri ,termal pos ruloları , kargo poşetleri üretim sektöründe faaliyet göstermektedir. Ayrıca koli bandı , fatura cebi  ithal ve ihrac eden ; genç , girişimci ve yüksek teknolojik ürünler kullanan , Ülkemizde birçok ürünü ilk olarak yapabilen  firma kimliğini kazanmış olmanında haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz

Uzun vadeli iş ortaklarımız” olarak gördüğümüz müşterilerimizin istek ve beklentilerini tam olarak anlayıp, müşteri odaklı bir yaklaşımla ve optimum düzeyde karşılayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Girişimci genç ve sürekli öğrenen bir organizasyon olarak, sistemimizi geliştirmek. Ayrıca çalışma ortaklarımızla sosyal üretim projelerin de en üst seviyede etkinlik göstermek en önemli önceliğimiz

İş sağlığı ve güvenliği, çevre ve doğal kaynakları önemseyerek, etik değerlerden ödün vermeden, yasa ve mevzuatlara uygun çalışmak.Müşteri taleplerini karşılayabilecek, esnek ve manevra kabiliyetine uygun üretim planlaması gerçekleştirmek en öncelikli misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda kalite ve hizmet mükemmelliğinden ödün vermeden, esnek yapımız, yaratıcı çözümlerimiz, rekabetçi fiyatlarımız ile Gelen ürün ve hizmet taleplerini müşteri ihtiyacı doğrultusunda belirlenen kriterlere göre maksimum oranda karşılamaktır.

  • Çevreye karşı duyarlı ve bilinçli üretim,
  • Verilen hizmetlerin kalitesini ve çeşitliliğini sürekli arttıran ve geliştiren,
  • Sanayici sorunlarına çözüm üreten ve ülke ekonomisine destek veren,
  • Dünyaca tanınan firmalar ile iş ortaklığı,
  • Üretim, ihracatı, teknoloji ve istihdam merkezi olmak en önemli vizyonmuzdur